Vážení absolventi, pokud máte zájem sdělit ostatním svůj názor na naše kurzy, pošlete jej shrnutý do několika vět na e-mail: info@mlearning.cz.

Chci Vám moc poděkovat, za všechny lekce, přednášky, za velmi milý a přátelský přístup. Lekce byly opravdu velmi poučné, nemám si na co stěžovat, vše bylo pro mě skvělé. Hodně nám pomohly dokumenty, které jsme měli k dispozici. Na takové přednášky máte i velmi příjemný a dobrý hlas, takže jsem si to celé užila, což je důležité. Ještě jednou vám děkuji, že jste se k vám mohli připojit.
Diana Slamenová,, AKR1

Chtěl bych vám moc poděkovat za všechen váš čas a hlavně za váš přístup k výuce. Vše bylo vysvětleno přesně tak, jak bylo potřeba. Po pravdě řečeno, před první lekcí jsem byla ve stresu z toho, jak to všechno bude probíhat, ale jakmile lekce začala, věděla jsem, že se na tyto lekce budu těšit. Učivo můžete prezentovat a vysvětlovat tak, aby byl člověk neustále ponořen do poslechu. Pokud člověk něčemu nerozumí napoprvé, nemáte problém mu to vysvětlit, pokud tomu rozumí. Každá lekce začala velmi příjemně a hlavně s humorem. Mám mnoho vašich „výroků“ napsaných, abych je nezapomněl.
Martina Ondovová, AKR1234+ROČ

Kurz hodnotím na 10 z 10. Moc děkuji lektorovi za skvělý přístup ke studentům a celkový způsob výuky. I přes spoustu otázek si udržel dobrou náladu a humor. Pro mě, jako pro úplného začátečníka, byl výklad srozumitelný a lekce ubíhaly velmi rychle. Z online formy výuky jsem měla obavy, ale nakonec ji hodnotím jako lepší a jednodušší. Hodně štěstí.
Adéla K., AKR 1234

Po úspěšném absolvování kurzu AKR1,2 musím říct, že kurz byl opravdu výborný. Díky skvělému lektorovi kurzu byly lekce nejen velmi poučné a profesionální, ale také docela zábavné. Mimo jiné jsme jako studenti měli online učebnu, kde jsou všechny informace z lekcí shrnuty ve videích, a mnoho dalšího.  Do této učebny máme přístup i po skončení kurzu, stejně jako konzultace lektora v případě, že potřebujeme poradit. Tento kurz hodnotím nadmíru pozitivně, díky němu mohu vytvářet vlastní grafické projekty a začít pracovat v tomto oboru. Tyto kurzy vřele doporučuji všem!
Martina Pavličová, AKR12

Každopádně bych vám chtěl moc poděkovat za skvělé lekce, které byly přínosné, grafiku už zpracovávám kompletně sám a opravdu mi to hodně usnadňuje práci. Přeji mnoho spokojených studentů a ať vaše nadšení a vášeň pro kurzy zůstanou stejně inspirativní, jako jsem to mohla vidět na vašich kurzech.
Michaela Štupáková, AKR1234

Ještě jednou vám chci moc poděkovat za celý průběh kurzu. 🙂 Moc si vážím toho, jak jste nás, jako úplné začátečníky, ujistili, že to všechno zvládneme. Nemám si absolutně na co stěžovat. Ať se vám i nadále daří a máte mnoho spokojených studentů.
Soňa Matvijová, AKR1245

Děkujeme za skvělý kurz a cenné rady, které jste nám během lekcí poskytli. Byla jsem nadmíru spokojená. 
Lívia Sopková, AKR12

Moc děkujeme za Váš čas a vstřícnost při kurzu grafického designu. Kurz hodnotím pozitivně, i když jsem nevěděla, jak to zvládnu, co se týče online výuky, ale bylo to fajn a těším se na další. Kurz mi dal směr a znalosti, které budu i nadále využívat na své grafické cestě. Jsou věci, které mi jdou lépe a zvykl jsem si na ně a našel jsem si svůj styl, ve kterém se budu chtít zlepšit. V případě jakýchkoliv dotazů se na Vás obrátím. 🙂
Lukáš Theis, AKR12

Myslím, že průběh lekcí byl naprosto v pořádku, klobouk dolů před vaší schopností mluvit a zapojit se online více než tři hodiny :). Někdy byla rychlost s myší nad mé možnosti, ale kdykoli to bylo nutné, zopakovali jste to, takže žádný problém. Kladně hodnotím i zpětnou vazbu na naši práci, protože výsledek byl vždy o něco lepší a mohli jsme se na něj chvíli dívat okem. A také je moc fajn, že máme přístup do online učebny a můžeme si vše sami projít. Stačí se do toho přinutit 🙂 opravdu oceňuji všechny odborné rady pro praxi a profesionalitu.
Katarína Miklošová, AKR1

Trať byla přehledná a rozumně postavená. Výuková videa v online třídě mi také hodně pomohla při zkoušení základních technik v Illustratoru a Photoshopu. I když trénink dělá mistra, tento kurz mi dal pevný základ, na kterém mohu stavět.
Slavomír Kachman, AKR1

Co se týče samotného kurzu, byla jsem neskutečně spokojená. Začátky byly samozřejmě těžší, dokud si člověk neosvojil ty výrazy, zkratky atd. Ale teď se v tom cítím velmi sebejistě a jsem omezen pouze představivostí a dalšími informacemi. Ty jsou ale samozřejmě v e-učebně. Samotné úkoly byly výborné, protože každý měl nějaké téma a pak jsme se na vše společně podívali. Ještě jednou děkuji za vše. Určitě doporučím.
Alex Vojtašek, AKR1234

Chci vám moc poděkovat za všechen váš čas pro mě/nás. Za všechny rady, typy, triky, jak pracovat co nejefektivněji a hlavně: „Šicko budze“ Tohle si budu říkat asi celý život, když budu netrpělivě chtít vědět a ovládat všechno na světě a hlavně celý Adobe Creative Cloud 😀
Martina Nebřenská, roční studium AKR1234 + PRAXE + CERTIFIKACE

Kurz byl užitečný, hodně jsem se naučil. Jedna věc, kterou bych mohl změnit, by pravděpodobně byla, že studenti by s větší pravděpodobností dostávali konkrétní úkoly a cvičení v různých programech. Jako velké plus byl přístup do online učebny se spoustou materiálů, ze kterých jsme mohli čerpat informace. Děkuji za vše.
Lea Kolevskaya, roční studium AKR1234 + PRAXE + CERTIFIKACE

Kurz byl skvělý. Těšil jsem se na všechna setkání. Výuka byla vždy vzdělávací, a když jsme měli nějaký problém, tak se to vždycky vyřešilo. Kurz nám pomohl uvědomit si, kde děláme možné chyby a jak je napravit. Online schůzky byly vždy v dobré náladě, skvělá je i online učebna, na kterou se můžeme vždy spolehnout, pokud budeme mít stále nějaké pochybnosti. Dostali jsme strašně moc dobrých rad, které určitě využijeme v praxi. Děkuji za skvělý kurz a společně strávené hodiny.
Patrik Bittera, AKR1,

Chci Vám ještě jednou poděkovat, kurz byl pro mě velmi přínosný, konečně jsem si troufla začít pracovat v Illustratoru a kombinovat to s prací ve Photoshopu a dokonce i s CorelDraw, který při naší práci využíváme při přípravě našich 20stránkových čtvrtletníků a dalších tiskovin. Líbil se mi a líbil se vám váš způsob výuky, kdy jste propojili jednotlivé programy, tak jak s nimi grafik pracuje v praxi. Pro mě měl kurz hlavně praktický význam, naučil jsem se hodně o tom, co potřebuji k tomu, abych svou práci dělal lépe a efektivněji a posouval se v ní dál. Součástí kurzu je i podrobná teoretická příprava a AKR1 může jistě dát dobrý základ mladému grafickému designérovi. Oceňuji bohatou knihovnu přístupných tutoriálů a možnost se k nim vracet i po skončení kurzu. Kurz podle mého názoru důsledně obsahoval teorii, praktická cvičení a rozbory našich projektů. Jsem spokojená a určitě budu kurz doporučovat dál.
Martina Dočolomanská, AKR1

Velice děkujeme za možnost absolvovat semestrální kurz Digitální design a multimédia (AKR 1, 2, 3, 4). Hodně jsem se toho naučil. Spojil jsem svou kreativitu s odborností a to mě určitě posune na vyšší úroveň v mé práci. Přístup lektora byl skvělý, neměl problém odpovědět na jakoukoliv otázku. I přes své dlouholeté zkušenosti přistupoval ke studentům s pokorou a snažil se je v jejich práci podporovat a profesně posouvat dál.  Takže ještě jednou díky.
Varechová Simona , AKR1234

Kurzu nemám co vytknout, mohu vás jen pochválit za ochotu vždy pomoci a vysvětlit danou problematiku, za vstřícnost a pochopení, ať už se jednalo o předání prací nebo něco jiného. Způsob vysvětlování byl pro mě srozumitelný a jednoduchý. Děkuji za vše a přeji mnoho úspěchů.
Marek Tršo, AKR1234

Dobrý den, chci Vám poděkovat za skvělý kurz, zajímavé přínosné lekce a praktické rady. Kurz byl opravdu výborný i přes to, že nebylo možné se potkat osobně. Oceňuji, že i po skončení kurzu mohu mít přístup do online učebny a dále se vzdělávat. Jediné, čeho lituji, je, že jsi mě toho tolik naučil a já jsem tě ani osobně neviděl. Jsem nadmíru spokojen. Ještě jednou vám chci poděkovat, popřát vám mnoho, mnoho úspěchů.
Katarína Ušalová, AKR1234

Pane Verliku, rád bych vám poděkoval za směr, kterým jsem se vydal. Naučil jsem se spoustu věcí, jejichž využití je jen na mně. Kurz byl kvalitní a také díky za tutoriály. Přeji mnoho spokojených studentů a mnoho úspěchů ve vzdělávání dalších.
Martin Kubinec, AKR12

Kurz byl přínosný, motivoval mě k dalšímu studiu. Naučil jsem se věci, které bych se jako samouk učil mnohem déle. Líbily se mi postřehy z praxe, byly velmi užitečné. Myslím, že teď mám stabilnější základy, ať už v grafice nebo webdesignu. Osnova kurzu je dobře strukturovaná. Vše bylo dobře vysvětleno a jasné.
Radka Vargová, AKR13

Doporučuji. Školení splnilo má očekávání. Naučíte se pracovat v Adobe programech a samostatně tvořit to, co potřebujete 🙂
Simona Roháčová, AKR123

Absolvoval jsem kurz Photoshopu a InDesignu. Každá lekce byla na teoretické i praktické úrovni. Během výkladu jsme postupovali podle pokynů a v případě nedorozumění byl lektor ochoten se zastavit a zopakovat problém. Lekce byly zajímavé, věcné i z praxe. Chválím přístup lektora, výběr témat a také flexibilitu. Výklad učiva byl srozumitelný, proto se nebojte kurz absolvovat, i když jste úplný začátečník. Ještě jednou děkuji.
Petra Kočišová, AKR12

Kurz hodnotím velmi pozitivně. Prezenční forma vzdělávání je dobrou volbou, pokud jste z jiného města nebo jste zaneprázdněni. Přednášející p. Verlík je velmi ochotný pomoci, podrobně vysvětlí věci, kterým nerozumíte a poradí, jak získané znalosti dále rozvíjet. Kurz doporučuji všem, kteří dosud neměli s grafikou žádné zkušenosti. Do budoucna bych se ráda věnovala více praktickým cvičením s lektorem. Děkuji za skvělé školení, v budoucnu s vámi ráda absolvuji další kurzy.
Laura Horníková, AKR1

Kurz hodnotím jako zajímavou formu vzdělávání, kterou jsem se dosud nezabýval. Přístup lektora příkladný – velmi příjemný, benevolentní, vstřícný. Kladně hodnotím adaptabilitu pro různé úrovně orientace v oboru. S kurzem jsem nadmíru spokojená, až na dlouhé přestávky mezi lekcemi.
Zita Zemaníková, AKR1 

Byl jsem rád za lidský přístup. Možnost probrat co jsem potřeboval i za informace o situaci v e-learningu ve světě. Negativa nevidím, školení splnilo mé představy. Ještě jednou za něj děkuji.
Dominik Polívka, Training Officer, Skanska Praha, iSpring

Líbil se mi vzdělávací systém, každé setkání bylo zajímavé, poučné a efektivní. Střídavá forma osobních a online schůzek mi vyhovovala. Jen online by mi nestačilo. Získal jsem potřebné znalosti, nyní budu pracovat i na získávání dovedností. V případě potřeby můžeme lektora znovu kontaktovat nebo vzájemně konzultovat. Musím pochválit trpělivost a ochotu pana Verlíka znovu a znovu reagovat na mé „Prosím vás, jak jste to udělal? Můžeš znovu?“, a také spoustu praktických rad pro praxi. A děkuji za to, že jsem díky tomuto kurzu mohla poznat vzácnou Danielku Hurajovou, od které „něco bude“. 😊
Zuzana Pančušková, AK1234

S kurzem jsem spokojená, naučila jsem se od vás spoustu užitečných věcí, lektor je vstřícný, mluví zajímavě, takže nikdo ve třídě neusne =D. Co mě stále baví, je online schůzka, sdílení obrazovky. Účastníkům kurzu šetří čas a cestování.
Michal Ševcov, AKR3

Chci poděkovat a zhodnotit tento kurz, který jsem absolvoval. Než jsem se přihlásil na kurz, zdálo se mi to jako docela velká investice, ale risknul jsem to a nelituji toho. Kurz byl skvělý, i když pro mě trochu časově náročný z hlediska koordinace práce a autobusů na výuku kurzu, ale bylo to možné i díky online lekcím, které jsem často absolvoval po cestě na autobus nebo autobusové nádraží :). Myslím, že jste nám dali velmi dobrý základ, na kterém můžeme stavět a zlepšovat se. Jsem vděčná i za podporu po kurzu. Líbilo se mi, že hodiny byly tak živé a že jste mě dokázali upoutat a udržet po celou dobu lekce (což je v mém případě docela obtížné, takže obdivuji váš dar řeči -:) Ještě jednou děkuji a určitě doporučím dál.

Lenka Hostová, Bardejov, AKR1234

Kurz považuji za přínosný, a to díky rozsahu, který jsem si zvolil tak, aby byl obsahově různorodý, což mi dává možnost zhodnotit, která oblast by pro mě byla v tuto chvíli nejzajímavější.  Informace a postupy byly prezentovány jasně, byl zde dostatečný prostor pro dotazy a především jste vždy dělali vše pro to, abyste našli odpovědi.  Oceňuji také, že jste ochotni být v případě potřeby k dispozici i v budoucnu. V neposlední řadě byla přidanou hodnotou přátelská atmosféra, která kurz provázela. 🙂  Možná bych přidal nějaké další úkoly pro Illustrator nebo Photoshop a na některých ukázkách v online třídě bych nahradil bubliny texty pro mluvené tlumočení. Děkuji za zkušenosti a nové poznatky a přeji jen to nejlepší.
Barbora Kosovská, AKR1234

Kurz se mi moc líbil, se studijními materiály i formou e-learningu jsem byla spokojená.  Kurz splnil moje očekávání 🙂
Jolana Oravcová, AKR3

Tento kurz a lektor je skvělý, dal mi nové poznatky. Pro úplného začátečníka je to opravdu dobrý základ.  Naučil jsem se používat zcela nové programy od společnosti Adobe a neustále se zlepšuji díky videím v online učebně. Děkuji.“
Henrieta Konczová, AKR1234

Děkuji za skvělé školení, pan Verlík je profesionální učitel, který toho hodně učí interaktivní formou.
Katarína Košická, AKR1234

Kurz hodnotím pozitivně, protože jsem se naučil základy pro život v grafice. Pan učitel/trenér p. Verlík byl milý, ochotný pomoci, učit, podrobně vysvětlit, za což mu na oplátku děkuji. Kurz rozhodně doporučuji každému začínajícímu grafikovi, aby se s programy seznámil a naučil se v nich pracovat. Určitě velkým přínosem je online učebna, ke které máme přístup i po skončení kurzu.
Martina Švarc, AKR123

Váš přístup se mi moc líbil, hodně jsem se naučil a způsob komunikace mi vyhovoval, pro mě velká satisfakce! Ps: pozor na staré bardy, tenhle vtip byl nejlepší -:)
Viktória Žitňanová, AKR12

Absolvoval jsem kurz AKR1 – Grafický design – reklamní a propagační grafika. A ráda bych ho doporučila všem 10*. Určitě pro všechny začátečníky, protože jsem byl jedním z nich. Školení probíhá v menších skupinách a pan Verlík se snaží přizpůsobit učební plán potřebám každého účastníka. Školení probíhá ve třech různých formách: Online příprava ve formě pdf prezentací a tutoriálů, Klasická prezenční výuka a Online školení. Každá forma má své výhody. Při přípravě se můžete vracet k jednotlivým slidům, procházet je vlastním tempem a hned si teoreticky prakticky vyzkoušet. Kurzy v Košicích jsou příjemně interaktivní a ideální pro individuální dotazy a řešení problémů. Zároveň se během nich prochází vypracované dílo, které bylo zadáno. A v online schůzkách probíhá výuka velmi efektivně. Pan Verlík ukazuje praktické příklady a tzv. „sdílení obrazovky“ prostřednictvím sdílené obrazovky. Tipy a triky, kde se člověk naučí spoustu klávesových zkratek a dalších zjištění, na které by sám nepřišel. Zároveň bych chtěl velmi pochválit pana Verlíka za jeho lidský přístup. Je to člověk, který vás chce v první řadě učit, pomáhá vám a vysvětluje, dokud nejste spokojeni. A to i nad rámec placených hodin a na úkor vašeho času.
Anna Leskovjanská, AKR1234

Spokojenost.
Anna Heveryová, AKR12

S kurzem jsem velmi spokojená, splnil má očekávání, získala jsem více informací, než jsem očekávala. Praktická část byla velmi kreativní, domácí úkoly jsem dělala s radostí a nadšením. Velmi kreativní kurz! Děkujeme za váš čas, trpělivost a obětavost naučit nás vše, co jsme mohli.
Gabiela Kočišová, AKR14

Předmět dobře vysvětluje předloženou problematiku, informuje uchazeče v přiměřeném rozsahu. Uvítal bych ještě více webinářů.
Eva Babušová, AKR1

Výborná vzájemná komunikace a spokojenost.
Barbora Bélová, AKR1234

Výborný přístup, efektivní vzdělávání, rychlá komunikace, dostupné učební pomůcky
Zuzana Brzáčová, AKR1

Minulý rok jsem s vámi navštěvovala kurzy grafiky a webdesignu. Chci začít tím, že vám poděkujete za vše, co jste mě naučili a dovedli k té nejkrásnější práci na světě! 🙂 Dnes pracuji na plný úvazek 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.
Andrea Altpergerová, AKR1234

Tento kurz byl dobrou volbou, tedy i facilitátorem, protože získal široký rozhled, spoustu informací a zkušeností. Dělá se to v dobré formě.
Dušana Namešpetrová, AKR123

Kurz rozšířil mé znalosti v práci s InDesignem, pochopil jsem souvislosti a pravidla v propagační grafice – tyto znalosti a dovednosti určitě využiji při tvorbě časopisu a další grafiky, na kterou se plánuji zaměřit.
Alexandra Goga Bodnárová, AKR12

Líbil se mi neomezený přístup k online kurzům. Velmi povedené pro začátečníky a možnost se k nim kdykoliv vrátit.
Zuzana Kutašová, AKR1

Dobře vysvětleno, jak fungují HTML5 a CSS3. Po absolvování kurzu mám dobrý základ pro další vzdělávání.
André Mitera, AKR12

Kurz se mi moc líbil, lektor je liberální, ochotný a vždy nápomocný. Jediné, co mi vadilo, byla odlišná verze programu, ve které jsme pracovali – lektor vysvětloval a pracoval ve starší verzi Dreamweaveru, což občas způsobovalo zbytečné prodlevy, protože někteří z nás už měli novější verze. Jinak je to super kurz, doporučuji!
Nikoleta Končíková, AKR3

Celý proces výuky byl pro mě inspirativní a poučný, pro můj další pracovní rozvoj.
Andrea Puškášová, AKR1234

Líbí se mi, že každý požadavek, problém je vyřešen na místě.
Alena Hildebrandová, AKR13

Vysoká úroveň kurzu, s individuálním přístupem pana Verlíka, ochotného komunikovat i mimo vyučování. Doporučuji každému, kdo je ochoten se v tomto směru vzdělávat.
Ľubica Gašparová, AKR12

Kurz mi hodně pomohl zdokonalit se v práci s grafikou
Patrik Šilon, AKR12

Jsem velmi spokojen. Kurz mě posunul v práci s grafikou. Forma výuky a zpracování e-learningové části mi byly srozumitelné.
Janka Andraščíková, AKR123

Kurz byl příjemnou a poučnou formou výuky. Spokojenost a plný informací.
Katarína Mihaličová, AKR1

S kurzem jsem byla nadmíru spokojená, ráda bych si ho prodloužila alespoň o další měsíc… 🙂
Dušana Feková, AKR12

Demonstrace zkracují dobu učení. Učení je názornější a méně namáhavé než čtení textů. Na začátku kurzu bych však uvítal podrobné informace o technických požadavcích. Zejména upozorněte na potřebu novějšího operačního systému.
Mária Jurková, AKR1234

Byla jsem velmi spokojená od začátku – první e-mailová komunikace, až do konce kurzu. Lektor se mi věnoval naplno, tím, že jsme byli sami, jsme mohli zkoumat přesně to, co jsem potřeboval k práci. Výhodou bylo, že vzhledem k tomu, že sám používá InDesign v odborné praxi, poradil mi mnoho praktických věcí, které využiji. Ani dnes, po měsíci, jsem nemohla nic dělat a on mi hned odepsal. Určitě vás doporučím.
Veronika Kocvárová,AKR2

Organizace výborná, pozitivní přístup lektora. Jsem spokojen.
Tomáš Ratyč, AKR1

S kurzem jsem byla velmi spokojená. Adekvátně byla zastoupena jak teorie, tak praxe. Po jeho absolvování jsem měl přehled o nejdůležitějších pravidlech a zásadách, které je třeba při tvorbě grafických materiálů dodržovat. Z vlastní zkušenosti také doporučuji vytvořit si co nejvíce „domácích úkolů“ – a naučené věci si doma vyzkoušet. Snadněji si zapamatujete, co jste se naučili, a budete schopni jasněji formulovat otázky, které chcete v kurzu položit.“
Igor Kupec, AKR1234

Podle mého názoru jsou předpřipravené multimediální kurzy ve vzdělávacím systému výborně udělané. Já, jako začátečník v oboru, jsem se obával, zda to dokážu pochopit a naučit se alespoň něco z toho, ale byl jsem mile překvapen přehledností a jednoduchostí kurzů, která mi pomohla nejen se v daných oblastech zorientovat, ale hlavně se naučit to, co jsem chtěl. Velmi kladně hodnotím časovou přizpůsobivost kurzů a možnost konzultace s lektorem online.
Helena Radzová

Kurz byl velmi skvělý. A to jak po teoretické, tak po praktické části. Nemám co vytknout a doporučuji každému, koho to zajímá a chce mít ponětí, o čem grafika je 🙂
Martin Široký

Multmedia mi hodně pomohla jak v domácí části ateliéru, tak v praktických cvičeních ve třídě. Šetří čas, mohl jsem se k nim kdykoliv vrátit, zkrátka vše je v pořádku.
Marcel Strinka

Byl to můj první kontakt s e-learningem a byl velmi pozitivní, stejně jako setkání s panem Jaroslavem Verlíkem 🙂 Zdravím ho a držím palce po celou dobu mLearningu 🙂
Adam Demeter

Programy ke stažení byly v české verzi. Netušil jsem, že kromě hlavní nabídky budou všechny ostatní nabídky v angličtině. Protože nemluvím anglicky, byl to pro mě problém. Celkově však hodnotím za 1 celkový rozvrh a kurz kurzu a také přístup a odbornost lektora.
Alena Baranová

Kurz byl obohacující a poučný.
Martin Kiman

Líbila se mi možnost online studia a přístup lektora
Štefana Jevina