mLearning.cz
Institut digitálního designu a multimédií
(Institute of Digital Design And Multimedia)
info@mlearning.cz
www.mlearning.cz

mLearning.sk
Inštitút digitálneho designu a multimédií
info@mlearning.sk
www.mlearning.sk

Online učebna mLearning.cz | mLearning.sk
www.mlearning.sk/lms

Jaroslav Verlík
Lektor | Konsultant
ČR kontakt: +420 703 351 198, info@mlearning,cz
SR kontakt: +421 948 203 003, info@mlearning.sk

Provozovatel – Česká republika:
media prosperity s.r.o.
Jaurisova 515/4, 140 00
Praha 4, Česká republika
IČO: 17248507
info@mediaprosperity.cz

Zastoupení – Slovenská republika:
DIGITAL PRO s.r.o.
Wurmova 9,
Košice, 04023, Slovenská republika
IČO: 50719726
info@digitalpro.sk


(c) 2012-2024  mLearning.cz | mLearning.sk  Všechna práva vyhrazena! Používání našeho autorského obsahu z tohoto portálu je možné, prosím informujte se u provozovatele. Autorská práva k odkazovaným materiálům i použitým obchodním značkám a ochranným známkám se vztahují k jejich autorům, majitelům a držitelům. Neshromažďujeme ani neposkytujeme žádný obsah třetích stran na svých serverech. Používáme odkazy na veřejně dostupná videa a soubory třetích stran (nejčastěji ze sociálních sítí), přičemž plně respektujeme jejich autorská práva.

Obsahy online učebny (všechny videokurzy v angličtině) z licenčních důvodů (práv a ujednání dodavatelské třetí strany) neprodáváme jako samostatné online kurzy, a stejně tak ani jako samostatný přístup k nim bez lektora. Je tomu tak i kvůli tomu, že koncept kombinovaného vzdělávání (s účastí lektora) se nám osvědčil a je podle nás nejefektivnější.


CZ: Ochranné známky a autorská práva

Na této vzdělávací webové stránce používáme registrované ochranné známky společnosti Adobe Inc, Corel Inc., Quark Inc. a Affinity, v USA, Evropě, Austrálii a třetích zemích. Zejména:

  • Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Adobe InDesign, Adobe Acrobat, Adobe Dreamweaver, Adobe Animate, Adobe AfterEffects, Adobe Premiere Pro, Adobe Media Encoder, Adobe Captivate, CorelDraw, Corel PhotoPaint. QuarkXpress, Affinity Designer, Affinity Photo, Affinity Publisher a další.

Více než 23 let používáme legální software uvedených držitelů ochranních známek a učíme jej používat další. Plně respektujeme obchodní a autorská práva uvedených společností a tyto ochranné známky používáme pro účely propagace, vzdělávání a dalšího prodeje.

ENG: Trademarks and copyrights

On this educational website we use registered trademarks of Adobe Inc, Corel Inc., Quark Inc. a Affinity, v USA, Evrope, Australia a and third countries:

  • Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Adobe InDesign, Adobe Acrobat, Adobe Dreamweaver, Adobe Animate, Adobe AfterEffects, Adobe Premiere Pro, Adobe Media Encoder and Adobe Captivate, CorelDraw, Corel PhotoPaint. QuarkXpress, Affinity Designer, Affinity Photo, Affinity Publisher and others.

More than 23 years we use their legal software and teach others.  We respect fully their business and copyrights and we use these trademarks for propagational, educational and reselling purposes.