Nemůžete se učastnit akreditovaného studia? Potřebujete se naučit pracovat v jakémkoli programu Adobe Creative Cloud, nebo CorelDraw, QuarkXPress a iSpringSuite? Nebo se detailně a koncepčně seznámit s teoriemi grafiky, designu a multimédií? Využijte naše online kurzy s lektorem v členské sekci portálu mLearning.cz | mLearning.sk.

FORMY A CENY ČLENSKÝCH PROGRAMŮ:

  1. S dohledem lektora: 3-měsíční přístup, od 1200 Kč, flexibilní časové a obsahové vzdělávání – na míru podle požadavek a možností účastníka, přístup do vybrané části online učebny (kurzu), pomoc lektora v FB členské skupině,
  2. S řízením lektora: 3-měsíční přístup, 2500 Kč, lektorem řízený vzdělávací program na míru, avšak s domluveným časovým harmonogramem, přístup do vybrané části  online učebny (kurzu), možné prodloužení na roční dohledový nebo řízený přístup, certifikát o absolvování řízeného online vzdělávacího programu.

PŘIHLÁŠKA A PODPORA VZDELÁVÁNÍ

UPOZORNĚNÍ: Obsahy online učebny | Členské sekce z licenčních důvodů neprodáváme ani neposkytujeme jako samostatné distanční online kurzy, a stejně tak ani jako samostatný přístup k nim bez lektora. Koncept kombinovaného vzdělávání (s účastí lektora) se nám totiž osvědčil a je podle nás nejefektivnější.

Přehled online kurzů v členské sekci
SOFTWAROVÉ TRÉNINKY:

Přehled online kurzů v členské sekci
TEORIE DESIGNU:

VÍCE INFORMACÍ:
TEL: 0703 359 198
EMAIL: info@mlearning.cz